Svíčky porádííí někdo???? typ NGK

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
lopuch
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 čer 2006, 23:40

Svíčky porádííí někdo???? typ NGK

Příspěvek od lopuch »

Zdar lidi jsem měnil olej a svíčky na mé lantře v knížce sou NGK-BPR6ES a já tam hodil NGK sice taky ale z označením BKR5ES-11
nevíte náhodou jakej je v nich rozdíl v katalogu psali že by taky měly být na 1.8 GT 16V no nevim nevim se jiný sehnat ani nedali alespoň tam kde jsem byl dík moc za rady
Zdar Lopuch
Lantra 1.8GT 16V-klima :-)--stařičká ale výkoná!!!!----
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

A ostatni prispevky jsi cetl ?????
Co treba tento ..... https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=491
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Michal.Orlova
**
Příspěvky: 119
Registrován: 03 lis 2005, 13:38

Re: Svíčky porádííí někdo???? typ NGK

Příspěvek od Michal.Orlova »

lopuch píše:Zdar lidi jsem měnil olej a svíčky na mé lantře v knížce sou NGK-BPR6ES a já tam hodil NGK sice taky ale z označením BKR5ES-11
nevíte náhodou jakej je v nich rozdíl v katalogu psali že by taky měly být na 1.8 GT 16V no nevim nevim se jiný sehnat ani nedali alespoň tam kde jsem byl dík moc za rady
Zdar Lopuch
Chce to trochu vlastní iniciativy. Toto se tu probíralo x-krát. A nakonec stejně koupíš 4-bové Bosche.
LantraII 1.8, Lancia Lybra 1.9JTD, i-40 1.7CRDI
Uživatelský avatar
lopuch
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 čer 2006, 23:40

Příspěvek od lopuch »

tááááák žě 4 bodový Bosche FR78X je asi dobrý řešení ale co s těma NGK to je mam vyhodit to jsou ty boshe fat tak dobrý jo mam doufám že to půjde znat viděl jsem cenu nějak kolem 90,- tak asi pujdu pro nove teda možná pujdu pro novééééé
Lantra 1.8GT 16V-klima :-)--stařičká ale výkoná!!!!----
Tomáš Z.
*
Příspěvky: 77
Registrován: 09 zář 2005, 09:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomáš Z. »

Taky jsem tu pred prazdninama brouzdal a nakonec si poridil ty Bosche....naprosta spokojenost, nizsi spotreba, lepsi vykon...proste pohoda. Byly tam uz predtim, jen byly opotrebovane....proste nelituju. dal jsem 102 kc za jednu s DPH... :)
Minulost - Hyundai Accent 94 1.5 12V
- Lantra 96 1.8 16V
Teď - Lantra 99 2.0 16V
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

zdravim háčkaři,přečet sem si tu chválu na pana Bosche super 4 a rozhodl že je taky otestuju,no a přitom sem zjistil že starší kousky co tam mám jsou Denso japan. :shock: to asi nebudou původní že,tady alespoň o nich nikdo nepsal.Tuším že od Densa taky žádný šlupky nebudou,máte s nima někdo zkušenost?
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

NGKáčka sem mel puvodne,taky sem se rozmyslel jestli vzit 4bod Bosch,ale laboroval uz s tim black_sheep jaky to ma vliv rozdil Bosch x NGK a celkovy rozdil minimalni,pravda ze to s nima trosku jede lip odspodu.
Ja tam mam uz podruhy(ted meneny) DENSA(typ bych napsal) a nevidim zadnej rozdil oproti Bosch!Cena rovnaka myslim,tj.okolo 100kc/ks.
Takze Densa rozhodne zadny "šlupky" nejsou ! Kdyz uz je na nich vyrazeno Made in Japan... :D :D 8)
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
grafx

Příspěvek od grafx »

Procetl jsem vase komentare ke svickam Bosch Super 4 a trochu jsem se i poptal... a vcera jsem si je nechal vymenit... uz maji za sebou cestu z Moravy do Prahy, ale zatim nejsem sto rict, zda jesou lepsi nez normalni (mel jsem tam z vyroby Champion), ale prijde mi, ze to lepe tahne od spodnich otacek a ze auto uz neni tak line... Jinak pro vsechny majitele novych Elanter 1.6... do nasich aut typ FR78X... Kupoval jsem je u Bosche v Prerove a i s vymenou 404,-Kc 8)
Uživatelský avatar
adys
*
Příspěvky: 99
Registrován: 24 bře 2006, 03:44
Bydliště: KOREA

Příspěvek od adys »

Zdravím...
Tak jsem koupil Bosche 4 FR78X a trošku jsem znejistil...Hoděj se i do Lantry 1.5 MPI 94rok 63KW?...Na příbalovém letáku jsou napsaný 1.5 ale až roku 96-.. Mám je na stole a docela mě láká je tam prubnout....Dík za radu
Lantra 1994 ...1,5MPI...G4DJ
Uživatelský avatar
lopuch
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 čer 2006, 23:40

Příspěvek od lopuch »

Mam 94 1.8 16V a taky jsem je tam hodil myslim FR78X a no probléma :D
Lantra 1.8GT 16V-klima :-)--stařičká ale výkoná!!!!----
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

to zlepšení na Boškách je u mě docela citelné,jak v akceleraci tak celkový chod motoru.Jen ta cena mi neladí,u nás v Bosch 560,- za sadu( samozřejmě bez montáže) :lol: ale stálo to zato :twisted: BEAST IN KOREA
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Topek2 píše:to zlepšení na Boškách je u mě docela citelné,jak v akceleraci tak celkový chod motoru.Jen ta cena mi neladí,u nás v Bosch 560,- za sadu( samozřejmě bez montáže) :lol: ale stálo to zato :twisted: BEAST IN KOREA
Tento typ u nás na domažlicku pořídíš za 85kč bez daně!! :shock:
Nevím kam chodíte na ty ceny!! :roll:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
adys
*
Příspěvky: 99
Registrován: 24 bře 2006, 03:44
Bydliště: KOREA

Příspěvek od adys »

JSEM ZA NĚ DAL 450:-(((
Lantra 1994 ...1,5MPI...G4DJ
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

Asi mate tam dole jineho Bosche :lol: ,nebo nám účtujou přirážku :roll: ale do německa to máme nastejno tak newim a co :wink:
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
grafx

Příspěvek od grafx »

ivan píše:
Topek2 píše:to zlepšení na Boškách je u mě docela citelné,jak v akceleraci tak celkový chod motoru.Jen ta cena mi neladí,u nás v Bosch 560,- za sadu( samozřejmě bez montáže) :lol: ale stálo to zato :twisted: BEAST IN KOREA
Tento typ u nás na domažlicku pořídíš za 85kč bez daně!! :shock:
Nevím kam chodíte na ty ceny!! :roll:
A to je presne 101,15 Kč s DPH, zaokrouhleno na 101Kč, celkem tedy 404,- Kč :D.... Ivane, v Prerove mame stejny ceny :) :) :)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“