Zadní lemy

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
patrick7
*
Příspěvky: 24
Registrován: 04 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha-okolí
Kontaktovat uživatele:

Zadní lemy

Příspěvek od patrick7 »

Ahoj všem, neřešil už někdo zadní lemy??Včera jsem byl v servisu a řekli mě, že se na Coupe 1G nevyrábějí :shock: Tak mě prosím někdo poraďte jestli ten lem nepasuje třeba z jiného auta? Něco jsem slyšel, že se dá sehnat v Polsku. Tak pokud už to někde opravoval, prosím o info.

Díky moc
Patrik
Hyundai Coupé '99 2.0i
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní lemy

Příspěvek od M.4.K »

Bohuzel z jinyho auta urcitene. :) a jeslti to delaj nekde v polsku tak spis jen ze si to nekdo vyriznul z plechu.

Ale k lemum asi toto - je to vynatek z diskuze, nic mene pravdivy.

- Trvanlivé
- Levné
- Skvěle vypadající

Je možno splnit vždy jen dvě z uvedených podmínek. Bolestně ozkoušeno. :-|
Pokud je člověk ochoten pustit chlup, nezbývá než to svěřit autoklempíři. Zrzavé části vyřízne, navaří nerezové, zafinalizuje. K nerozeznání od originálního dílu, kvalita ÚPLNĚ jinde.

--------------------------------
Kdyz jsem delal lemy ja, tak jsem tak jsem pouzil klasickej dvouslozkovej tmel. Ten rok to vydrzelo a ted to zacina zase pomalu kvist... Ale zase me vyslo cca na 300 kacek s barvou se vsim a defakto mi toho zbylo i na to co budu delat ted. ;) :)
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zadní lemy

Příspěvek od black_sheep »

já jsem měnil na coupe celé blatníky za fungl nové. stálo to ale raketu - takovou, že letos už bych to vzhledem ke stáří auta nedělal a spíše pomalu šetřil na nové :mrgreen: pokud tedy nechceš vrazit do auta trojnásobek jeho ceny jako já :lol:

oprava samo-domo se vejde do dvou tisíc a vydrží to v pohodě rok. příští rok to zaplácáš ze zbylého materiálu znovu, a již zadarmo :-) takhle jsem každý rok pošimral lantru šmirglem a pořád to vypadalo ještě ok když jsem ji viděl naposledy.. :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
patrick7
*
Příspěvky: 24
Registrován: 04 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha-okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní lemy

Příspěvek od patrick7 »

děkuji za názory
Hyundai Coupé '99 2.0i
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“