Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

zdravim vsetkych accentakov :D stale si odkrucujem cakaciu dobu na accent. konecne sa predajca vyjadril v zmysle mesacneho casoveho sklzu, teda z oktobra je november az december. trosku nezvycajne cakat na auto pol roka, ale co sa da robit. v BA som teda este nevidel ani jeden accent na ceste, okrem predajne. v Bystrici je jeden pekny wine red, ale to je tak prvy a posledny co som zatial videl behat. asi na ne nemam stastie. mimochodom ak niekto uvazuje o accente CRDi, tak na SR bez sance. skratka niesu. onedlho pridu nejake benziny, tak by som sa poponahlal, lebo potom zase hned tak skoro zrejme nebudu. neviem, ci niekto pozeral Motoring, bol tam test na benzinoveho accenta, tak ak ma niekto chut http://www.ta3.com/sk/relacie/28_motori ... -septembra - konecne video v jazyku 100%tneho porozumenia 8)
new Accent 1.5 CRDi noble white
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Re: Kupa noveho Hyundai Accent

Příspěvek od Lukas »

Dejvo píše:Zdravim vsetkych Accentakov,
poslednu dobu som stravil dokladnym prezeranim vsetkych aktualnych ponuk novych automobilov za prijatelnu cenu a jasne som sa rozhodol pre kupu noveho Accenta. Musim priznat, ze k tomuto rozhodnutiu prispelo i mnoho podnecujucich prispevkov v tomto fore. Mam ale nejake otazocky, ak uz s tym mate skusenost:
- hmlovky sa dodavaju len pri dieslovom motore, alebo staci mat zvoleny benzinovy motor vo verzii elegance?
- je mozne si objednat vrchne elektricke okno, lebo v cenniku na stranke distributora som tuto moznost nenasiel.
- a nakoniec asi najdolezitejsia otazocka, naozaj je nutne cakat az do februara / marca na noveho Accentika? To je po tomto vozidle naozaj taky obrovsky dopyt, alebo kde je problem... Je to totiz naozaj dost dlha doba.
Vopred dakujem za reakcie a dufam ze sa coskoro budem moct stat riadnym clenom tohoto fora, to znamena aj s novym tatosom tejto pre mna novej znacky.
vitaj u nas :D snad ti budem moct odpovedat na zopar otazociek, teda
- hmlovky a vyskove repro su iba elegance diesel, do benzinu sa neviem z akeho titulu nedavaju, domontovat by vraj hmlovky stali asi 11tis.Sk, takze rozdiel v cene dynamic a elegance je vyrovnany uz len hmlovkami. z tohto dovodu nechapem, preco nevozia len elegance. za 10 tisic ma clovek omnoho viac veci. keby ich ma domontovat, tak daleko presiahne aj 20tisic a taku stredovu laktovu opierku a myslimze drziak na okuliare a svetlo by niekto sotva uz domontoval. ale pacilo sa mi, ked mi jeden predajca povedal, ze maju dynamic, ale to vo vybave ani rozdiel nieje 8) az ma dostal do pomykova, tak som mu zacal vymenovat zopar veci z elegance a nic. skratka ak chce niekto dialk.central,alarm, hmlovky..tak je racionalnejsi elegance(tot len moj postreh)
- elektricke sklo je teda zvlastna poziadavka, treba sa opytat u predajcu, ale vela sanci by som tomu nedaval
- uz vyssie som pisal, ze diesle niesu vobec, ale benziny su resp. by mali byt v Senici a koncom oktobra dojdu, tak sa treba rychlo opytat u predajcu a nieco si rezervnut. myslim, ze zatial nie su objednavane. hm, hlavneze ked si clovek objedna diesel, tak mu dojde az po vsemoznych neobjednanych. hyundai si je skratka vedomi, ze tie auta sa predaju, nech pridu hocijake. :evil:
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
Dejvo
Příspěvky: 8
Registrován: 01 říj 2006, 17:59
Bydliště: Bratislava

Accentik objednany :)

Příspěvek od Dejvo »

Zdravim ta Lukas,
dakujem za privitanie i za tvoje reakcie. :D
Medzicasom som uz i ja co to pozistoval a dost ma prekvapil pristup predajcu v BA, ktory mi na vela otazok nevedel ani odpovedat a jeho najcastejsou odpovedou bolo, ze zatial danu "vymozenost" nedodavaju ale mozno v buducnosti. Jedna sa mi napr. o to vrchne okno (v katalogoch i na nete som videl vela obrazkov s nim a vyzera to naozaj velmi elegantne). Taktiez ma prekvapilo, zevraj ma dovazany Accent len 2 airbagy, aj ked na stranke i v katalogu informuju aj o bocnych a hlavovych airbagov, ak sa nemylim, tak som cital spolu ze ma az 8. Co uz, aj tak som sa nechal uniest a rezervoval som si ho. Zevraj ma prist do mesiaca, tak uvidime. A hmlovky budu, lebo uz ich davaju aj na benzin v najvyssej kategorii.
No a nakoniec este jedna otazocka do plena. Predajca mi povedal zevraj tieto Accenty nemaju ani vyhrievanie spatnych zrkadiel, sedadla ani stieracov. Na ich stranke som ale tuto informaciu nasiel, a mam pocit ze o tejto sluzbe hovorili i v nedavnej relacii TA3, ktora sa tu spomynala. Takze teraz naozaj neviem kde je pravda.
Tod zatial vsetko, hadam sa budem moct cim skor pochvalit novym prirastkom. :)
Teraz: Daewoo Nubira 2.0 - cierna metaliza
Konecne uz aj: Hyundai Accent 1.4 Elegance - Leaf green
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Re: Accentik objednany :)

Příspěvek od Lukas »

Dejvo píše:Taktiez ma prekvapilo, zevraj ma dovazany Accent len 2 airbagy, aj ked na stranke i v katalogu informuju aj o bocnych a hlavovych airbagov, ak sa nemylim, tak som cital spolu ze ma az 8. Co uz, aj tak som sa nechal uniest a rezervoval som si ho. Zevraj ma prist do mesiaca, tak uvidime. A hmlovky budu, lebo uz ich davaju aj na benzin v najvyssej kategorii.
No a nakoniec este jedna otazocka do plena. Predajca mi povedal zevraj tieto Accenty nemaju ani vyhrievanie spatnych zrkadiel, sedadla ani stieracov. Na ich stranke som ale tuto informaciu nasiel, a mam pocit ze o tejto sluzbe hovorili i v nedavnej relacii TA3, ktora sa tu spomynala. Takze teraz naozaj neviem kde je pravda.
Tod zatial vsetko, hadam sa budem moct cim skor pochvalit novym prirastkom. :)
dnes som isiel akurat okolo hyundaia na Mierovej v BA a hned z kraja som videl true blue :wink: pekny je v tej farbe, len uz asi je zrejme reserve. ale gratulujem, ze si vymakol tu spravnu objednavaciu chvilu, ako som spominal, tak na diesel cakam uz od juna a pridu v nov.az december, ale predajca BA nukal, ze pridu koncom oktobra benziny volne, takze z tych nejaky asi bude tvoj. nakolko chodi vraj jedna varka mesacne benziny a potom zase dalsi mesiac diesle, tak si snad pri najhorsom pockam mesiac po tebe 8) ta informacia o hmlovkach pre benzin ma ale milo prekvapila, to som netusil. ono ak ide teda o vybavu a airbagy. pre nas trh su dovazane accenty vyrabane v Turecku, ktore zrejme nedosahuju nejaku mimoriadnu vybavu. v Cechach je to takmer totozne s nasimi, ale tie bocne airbagy maju za priplatok. u nas by sme zrejme chceli moc, aj ked pravdupovediac mi moc chybat nebudu. 110 konikovy motor je lepsia zaruka bezpecnosti. :twisted: este k tym vyhrievanym sedadlam - tie sa tiez prezentuju na obrazkoch a najme na oficialnej accent stranke, ale u nas som podla cennika vedel, ze nejsou k mani, no tie vyhrievane zrkadla ma trosku zarazili. ved su predsa v cenniku a su jednym z troch podstatnych argumentov, preco elegance a nie dynamic. snad teda budu. PS: prajem mimoriadne rychle ubehnutie toho mesiaca. :wink:
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

vyhrievane spataku mame aj v Dynamicu... v dolinách rano perfektná vec
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

Andy4 píše:vyhrievane spataku mame aj v Dynamicu
sa k accent cenniku ani nehodno vyjadrovat.
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

http://www.hyundai.sk/download/ceniky/c ... accent.pdf zrejme tento cennik je potom najdoverihodnejsi
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
maring
*
Příspěvky: 28
Registrován: 23 srp 2006, 11:29

Příspěvek od maring »

Ahoj Andy
a pozdrav pre ostatných fanúšikov a majitelov,hlavne Atrexovi nech už ho neotravujú žiadne nepríjemnosti.
Absolvoval som jazdu do zahraničia 1600 km tam a 1600 spať,prakticky bez problémov,dal som i na frak roznym majitelom audin,bmwéčok a mercedesov,aspoň ich trošku prešla nafúkanost,akccentíka som žiadneho
nestretol.
Čo sa týka nafty najviacej mu svedčal OMV - ktorý vo Viedni stál neuveritelných 0,969 Euro,s talianskym Agipom mal vysokú spotrebu, dobrý bol i shell.
Ideálna spotreba je pri relatívne fixnej rýchlosti,keď sa často zrýchluje a spomaluje a brzdí vyskočí to.
I pri vysokých rýchlostiach je autíčko spoľahlivé a tiché,vnutri ti vobec nepríde ako rýchlo ideš,v Rakúsku bola i pokuta (miesto 80 som išiel 100)
ale usek prehľadný,žiadny problém,no smola..
Atrex - pozri dobre či pri maximálnom vytočení kolies doprava alebo dolava ti tam niečo neklepká,pokial ano može to byt brzdová hadička.

Natočených 5800 km :P
Accent 1,5 CRDi Gold Beige ZLATÝ DRAK
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Vitaj Marinq-vyletnik medzi nami :lol:

Tak blahozelam k uspesnej sluzobke ci dovolenke ... postrehol som ze si bol s Acce spokojný, co vravis na sedacky a celkovo pohodlie v aute? Aka spotreba ti vysla pri roznych rýchlostných rezimoch ??
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Lukas píše:
Andy4 píše:vyhrievane spataku mame aj v Dynamicu
sa k accent cenniku ani nehodno vyjadrovat.

co som ti vravel ohladom vybavy v cenniku ?? :lol:
ze f tom maju sami neporiadok ... nikto nevie co konkretne bude auto mat a co nie ..
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

čau kluci.. dnes sem viděl zajímavý TEST ve Světu Motorů.. Accent vrs. Fabia sedam 1.4 16V 59kW... tak na to mrkněte!
acer
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2006, 12:21
Bydliště: Olomoucko

Test ve Svete Motoru

Příspěvek od acer »

Zdravim vsechny !
Tak jsem si koupil ten Svet Motoru a pekne jsem se nastval.
Vylozene clanek, ktery opevuje starou Fabii sedan.
Krome ceny a motoru ma vse lepsi Fabie je pry technicteji vyspelejsi apod.
No co vam mam rikat. Do testu dali Fabii ve stredni verzi a proti ni HAccent v te zakladni (rucni stahovani oken a vse co s touto verzi souvisi.
Co se tyce designu tak je samozrejme lepsi take Fabia . No osobne si myslim, ze se Fabka designem nemuze ani cuchnout novemu Accentu, hlavne kvuli zadni casti vozu. Hyundai mi prijde jako vyvazeny ....Tyto auta jsou tam vyfoceny a Hyundai tam vypada mnohem lepe.
Razeni ma pry Hyundai vyrazne nepresne v kulise a ma dlouhe drahy.No byl jsem se v tom projet a zrovna razeni bylo jedno co bylo velice dobre.
Dalo se radit zlehka bez sebemensich problemu.Drahy jsou sice o neco delsi nez ve Fabii, ale ne nejak dramaticky.
Dale je pak Hyundai Accent mnohem hlucnejsi, horsi v ovladani apod. No kupte si to at vite co mate.
Prestavam kupovat Svet Motoru,protoze te clanek je fakt otresny
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Někdo ten časák taky musí sponzorovat!Nebo snad ne?Už jen ty peníze utracený za reklamu... :?: :?: :?:U
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Acere, klídek. To už je obehraná píseň. Kup si Auto7 a tam je zase Accentik za ty prašule nejlepší nabídka :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Jen škoda že jich jezdí velmi malo... :-( a ze jsem nadaji koupit za kratší dobu..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“