Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

Gandalfe, já jezdim jen chvilku, ale když několikrát pozdravim protijedoucí skutristy a oni nic, tak na ně automaticky příště házim bobek :D

To je to samý, jako když začaly jezdit po silnicích naše New Accenty ..... jednou jsem pozdravil zvednutím ruky vedle stojící majitelku Accenta a ta se tvářila .... no jako kráva, jiný příměr mě nenapadá :? Nejspíš si vůbec neuvědomila v jakém autě sedí a jaké auto stojí vedle ní ..

Pak jsem to zkusil ještě několikrát, že jsem na někoho bliknul, ale pro absolutní nezájem, jsem to velice brzy vzdal.

Naš moto klub Crew loners bikers, je taky takový " pel mel " .... silnice, naháči, endura, jeden skutr, ale hodně silný a pár chopperů. Ale jakmile začnou lítat po silnicích rychleji, než se nám čoprákům bude líbit, velice rychle je opustíme ...

Zároveň jsem, ale členem Virago klubu, kde jsou jen tyhle mašinky všech obsahů a ten je mi samozřejmě bližší :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Martun »

Týjo Vildo ty jsi ve dvou klubech najednou? To jde? Myslím jako s jednou a tou stejnou motorkou.. :wink: :-k
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Gandalf »

Martun: Ja jsem ve trech a vycitky nemam - jeden je lokalni, dva znackove, ale nikdo si nehraje na jedinecnost nebo dokonalost. Jen k sobe privede lidi podobne krevni skupiny :wink: I kdyz zatim jen jeden klub je opravdova srdcovka, plna kamaradu ze vsech koncu CR a o tom to asi je :wink:
A posledni ma poznamka ke zdraveni - jak jsem psal, zdravim prvni a vzdy, kdyz to samozrejme jde. Odpoved druheho mne potesi a o to jde. Abych napr po nepozdraveni 3ks nejakeho typu moto zacal vsechny jejich druhu ignorovat, o tom to myslim neni :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Kedaros
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 zář 2013, 20:02
Bydliště: Haná

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Kedaros »

Já se snažím zdravit každého motorkáře pokud to dopravní situace umožňuje, když tak aspoň pokývnutím nebo nohou. Lidi na skútrech s vyjímkou maxiskútrů jako první nezdravím, za tu dobu co jezdím jsem zjistil že to nemá to smysl, když náhodou překvapí a pozdraví, tak mu odpovím. Taky jsem už zažil situaci na dovolené na Sardinii že kámoš díky zdravení skupiny protijedoucích německých motorkářů přehlédl že se zastavuje na focení, nedobrzdil a srazil před ním jedoucího kámoše.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic r.v.2007
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Gandalf »

Bezpečnost především, to je jasné :)
Stejně sám nevím, jestli v případě, kdy se míjí v protisměru dvě party, je nějaký zavedený způsob pozdravu - třeba pozdraví jen první a poslední nebo něco podobného. protože pro jízdu ve skupině přece jen platí jasná pravidla a navíc k sobě mají stroje blíž i ve vyšší rychlosti. My jsme sice v 10 nebo i ve 30 jezdcích mávali protijedoucím jako kdo chtěl, ale možná takové pravidlo právě z důvodu bezpečnosti taky existuje.
Ale já se stále beru za zelenáče a tak ke všemu asi přistupuji se značnou pokorou i úctou :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Martun »

Gandalf píše:Martun: Ja jsem ve trech a vycitky nemam - jeden je lokalni, dva znackove, ale nikdo si nehraje na jedinecnost nebo dokonalost. Jen k sobe privede lidi podobne krevni skupiny :wink: I kdyz zatim jen jeden klub je opravdova srdcovka, plna kamaradu ze vsech koncu CR a o tom to asi je :wink:
a ta srdcovka je :hyu: :?: :lol:
Hele abys to všechno stíhal objíždět až budou srazy! :lol:
Běda ti, zda se vymluvíš že neůžeš na sraz :hyu: a pak zjistím že na sraz motorek jsi jel! :mrgreen:
To do Trusnova zajdu zkratkou přes les!! :twisted: :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Gandalf »

Martůnku, když máme ty vánoce a nemám zrovna co dělat, tak odpovím detailněji :wink:

1. sraz nebyl v Trusnově, ale o cca 12 km vedle (resp. místo k přespání), navíc srazy se (stejně jako ty naše) zpravidla nekonají na stejném místě opakovaně :wink:
2. tohle je vlákno o jedné stopě, takže jsem zmiňoval 3 motokluby (teď mi dochází, že jsem vlastně ve dvou, protože další dva jsou spíše fóra než vyloženě kluby) a z nich je srdcovka právě ten, díky kterém jsem Tě mohl koncem léta navštívit :)
3. kdyby se srazy kryly, tak se pokusím stihnout dle lokality oba a podle počasí nejlíp na Stínovlasovi, ale pravděpodobnost termínové kolize je dosti nízká, protože na dvou kolech začínáme o něco později :wink: A pokud by k tomu opravdu došlo, vyhrává ten s dřívějším termínem. Takže např. 24.5.2014 už je obsazeno :oops: Raději to hlásím předem :lol:
4. a co se týká srdcovky v případě autoklubů, tak je to samozřejmě náš :hyu: club, protože taková koncentrace skvělých lidí, co se scházejí na našich srazech je až neuvěřitelná :) Ostatně v žádném jiném autoklubu aktivně nepůsobím, takže v tom nemá :hyu: prozatím konkurenci :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

Tak to jdu o něco výš .... jsem členem šesti klubů a jedné kapely a nemám problém se stíháním :wink: .... na žádném z těchto klubů, se neděje nic neustále a každý z nich má během roku svůj čas .... Renault a Twingo klub, jsem tak nějak vypustil, protože už tuto značku vozu nemám, ale to neznamená, že si ji do budoucna zase nepořídím a tak členství nerušim Hyundai je třetí, teď další dva kluby u motorek a jeden střelecký ... kapela funguje jen přes zimu. A u těch motorek, co se týče klubů, to nemusí být konečné číslo :oops:

Je docela prima, mít přes zimu kam psát a mít co číst :D/

Jinak včera jsem byl skoro celý den v garáži u Yamajky a montoval jiné řidítka, až jsem kvůli tomu zapoměl jít do hospody [-o< ... původní vlašťovky mi moc neseděly a tak jsem přes bazar na Motorkářích.cz sehnal jiné-lepší. Jsou trochu vyšší a rovnější a celkově se zlepší posez a ovladatelnost Viraga. Projel jsem ji sice jen v garáži, ale i na těch pár metrech bylo hned jasný, že je to mnohem lepší. Ono se řekne vyměnit klandr, ale na tom práce jak na kostele [-o< a přece jen, motorka není auto. Zase se musím učit jiné postupy, ale o to mě to víc baví. No, a na jiné řidítka taky zákonitě musely přijít nové, chromové chopper gripy ... v Bikers crownu měli docela slušný předvánoční slevy a tak jsem tam nechal pár stokorun

Kdyby ty blbci nenasolili pražský ulice jako slanečka, dalo by se v pohodě jezdit ale jakmile cesty oschnou, vyrazím ven a pořidím foto !!! Aby taky Zolda chytil nějaký mustr :lol: už se nějak dlouho neozval :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od zolda »

Vildo, neboj vlákno sleduju neustále, ale nemám nyní moc času, dcera se zeťákem a s vnučkou předělávají byt "jo před vánocemi" a tak jsou nás už tři týdny a budou i přes nový rok, jelikož se to nestihá - stěny, stěrka a nechce to mrcha snout ](*,) . Tak sice mám už dovču, ale chodíme makat na byt, tak se dostanu na net až večer a to už jsem grogy. Líbilo se mně jak se zde rozvedlo téma zdravení na moto :P . Bylo to až úsměvné :mrgreen: . Jestli by mně skútristi nezdravili, tak bych taky od zdravení upustil, ale to Gandalfa samozřejmě pozdravím, to je jasné :lol: . Pokud ho na té jeho mašince ovšem poznám :shock: .
To víš Vildo, já bydlím v podhůří Orlických hor, u nás to už na motocyklu nejde jezdit jako v Praze. Já jsem namontoval minulý týden opěrku spolujezdce a Virago jsem zazimoval. V lednu mi snad dorazí montážní stojánek, tak ho namontuju, aby si ulevil boční stojan ... :? . Jinak jsem na jaro plně vyzbrojen a připraven, ale ještě si musím nejdřív užít zimy a zalyžovat :D . Tak hodně zimních km a přidej foto s novými řidítky.
Naposledy upravil(a) zolda dne 23 pro 2013, 21:05, celkem upraveno 1 x.
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Gandalf »

zolda: Pekne jsi to shrnul :) Drzim palce, at v tech 'krizovych' podminkach vsechno pekne zvladnete.
No a ja Te ze skutrika taky mozna pozdravim... ale to vis, jezdim rychle, prilbu na hlave... tak snad si choppera vsimnu :mrgreen:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

Gandalfe, nás si všimnout nemůžeš .... protože nás nejdřív uslyšíš :D a pak teprve uvidíš :shock:

A že nám ujedeš, je víc než jasný .... my jsme čopráci, my jezdíme na pohodičku a kochačku :wink: a krásný bublání V Twinu, je prostě božská filharmonie O:)

Zoldíku, taky jsem zazimoval a dokonce dvakrát, ale když přišlo počasí, tak narvat do mašiny baterku, byla otázka asi tří minut a během chvilky jsem vyrážel na cestu.

Ale je jasný, že u vás v podhůří je to trochu jinak .... tady se dá jezdit a jakmile oschnou silnice, jsem venku s Yamajkou raz dva :D jo, a koupil jsem novej foťák, takže budou super ostrý fotky ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od zolda »

PF2014.jpg
PF2014.jpg (170.84 KiB) Zobrazeno 786 x
Pánové, přeji Vám všem pěkné svátky, pohodu a v Novém roce zdraví a hlavně hodně km bez nehod, ať už na čtyřech nebo dvou kolech ... :D/
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Martun »

Gandalf píše:Martůnku, když máme ty vánoce a nemám zrovna co dělat, tak odpovím detailněji :wink:
Dokonalé, nemám co bych dodal.. =D>
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Martun »

Vilda
ty nepřekvapíš! :wink: zase něco nového na motorce =D>
jen si nějak neumím představit to kličkování v garáži.. :lol:

snad mi to po Novém roce konečně vyjde a stavím se mrknout na tu tvoji novou leštěnku :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

No Marťas, raději to moc neodkládej :wink: ta tvoje půlka slivovičky, už je ve velkým nebezpečí .... protože už sám žádnou nemám :? A taky Tě možná o něco poprosím .... něco potřebuju koupit v Hradci, no samozřejmě na motorku :D ale víc po SZ. A po Novém roce .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“