dálková světla

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

dálková světla

Příspěvek od miltic »

dnes mi poprve prdlo jedno dalkove svetlo tak musim koupit je rozdil mezi dalkovym a tlumenym svetlem??? :oops: me prijde ze je uplne stejne jako to tlumene, kdyztak mate zkusenosti ktere koupit???nejaka patice nebo neco, vubec se v tom nevyznam....diky :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Musis tam dat novou zarovku - asi to bude H7, ale to NENI JISTY!!!

Kdyz tu mrtvou zarovku vytahnes, tak to jednak na ni bude napsany, popripade ti v obchode poradi ;)

...a ty nemas sadu nahradnich zarovekapojistek? :wink:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

no nemam :cry: :wink: no jo zajdu s tim do obchodu, na ty zarovce nic napsany neni...a spicka je takova domodra...
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Těžko se ti radí,jako všem,co nemají typ auta a rok výroby :!: nikde uveden.Zatím jsem neměl(neviděl)žárovku,která by neměla na patici(nebo u mrňavých do boč.blinkrů,na skle)napsán typ a výkon.(Tím nechci tvrdit,že se někde nějaká nenajde :roll: )
Podle sekce odhaduji,že máš Coupe,ale jaký rok???U Coupe v provedení r.2002-dál,je to typ H7-výkon 55W.Stejná je i v tlumených světlech.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

já myslim že tam máme H1 už jsem to tu řešil kdysi.. ale kecal bych, fakt si nevzpomínám.. ale zejtra se ti můžu kouknout, páč zejtra bych měl v tom svym konečně sedět :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

My mame na 1. generaci H1.

Zjistil jsem to, protoze jsem se ptal asi na 3 mistech, vsude rikali H4, tak jsem koupil H4 a v servisu mi vynadali, co jsem to koupil za blbost (ten samej clovek mi den predtim tvrdil, ze kupe 1. generace = stoprocentne H4). Neni nad to, kdyz ani autorizovany servis netusi. No nastesti mi to v kramu vymenili.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

To je těžké(a jak říká Ivan-stále dokola)někomu poradit,když není schopný ani si napsat,co má za auto :roll: .Příště,kdo nebude mít napsaný model a rok-nereaguji :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

ja vim omlouvam se kdyz ja sem pocitacovy antitalent a nevim jak se to tam vklada ten popis aby tam byl naporad :oops: jinak uz to je v poho zjistil jsem ze jsem si to nejak nechtene vypojil u toho jednoho dalkoveho svetla ted spis resim jestli si nemam koupit 100watovy tlumeny svetla ale bojim se abych si nevypalil lampy mam r.v.97 coupe, nevite???je to stejny jak u lanter?
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

miltic píše:ja vim omlouvam se kdyz ja sem pocitacovy antitalent a nevim jak se to tam vklada ten popis aby tam byl naporad :oops: jinak uz to je v poho zjistil jsem ze jsem si to nejak nechtene vypojil u toho jednoho dalkoveho svetla ted spis resim jestli si nemam koupit 100watovy tlumeny svetla ale bojim se abych si nevypalil lampy mam r.v.97 coupe, nevite???je to stejny jak u lanter?
To nedělej, já tam měl 100W žárovky cca půl roku, vystřídal jsem několik výrobců a maximální životnost je jeden měsíc (některý odešli už za 4 dny) potom se "roztečou" :twisted: Je tam málo místo a hodně se to hřeje...teď tama mam už půl roku 55W, svítí to tak nějak stejně a nemusim je měnit při každý návštěvě pumpy.
Obrázek
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

dobre diky ja si to myslel, takze jedine 55w jo??a ty tam mas naky obyc nebo domodra nebo jaky????prosim te
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

miltic píše:dobre diky ja si to myslel, takze jedine 55w jo??a ty tam mas naky obyc nebo domodra nebo jaky????prosim te
Hele já tam mám úplně obyč, nevim jak jsou na tom ty žárovky plněný xenonem, vipadá to pěkně, ale někdo řikal, že s tim je v noci prd vidět :twisted: ...a o to jde, si myslim, především :D ...ale jak řikam, je to informace "jedna paní povídala", takže nemá cenu ani toho času co mi trvá tohle napsat. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Ja mam dojem, ze jsem kupoval neco jako tohle:
http://www.tuningshop.cz/Zarovka-H1-12V ... 29804.html

Prej to ma daleko lepsi zivotnost nez ty predrazeny zarovky znamejch znacek. Jak to sviti, to nemuzu moc posoudit - kazdopadne to sviti lip nez to, co jsem tam mel predtim, s tim jsem nevidel ani na metr daleko a serizenim to nebylo :)
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
davidek
*
Příspěvky: 22
Registrován: 07 led 2006, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidek »

videl sem zarovky H1 myslim philips s celym modrym sklickem,pisou na nich,ze je s nema lip videt,podle ceny az za roh,800 za kus,ma s nemanekdo zkusenost,musim ty stare vymenit,vubec to nesviti
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Potřebuji vědět jaký typ žárovky je v Tlumených a jaký typ je v dálkových světlech už to řeším 2 dny a pořad jsem nedospěl k závěru takže mi to prosím pomozte rozsoudit díky :P
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
bocelini
*
Příspěvky: 64
Registrován: 15 říj 2006, 21:05
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bocelini »

Davepic píše:Potřebuji vědět jaký typ žárovky je v Tlumených a jaký typ je v dálkových světlech už to řeším 2 dny a pořad jsem nedospěl k závěru takže mi to prosím pomozte rozsoudit díky :P
V tlumenych jsou H1 na 100% a v dalkach si myslim taky ale to nevim jiste
Odpovědět

Zpět na „COUPE“