Cinkání v pátých dveřích

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Vašek
Příspěvky: 5
Registrován: 07 zář 2005, 16:33

Cinkání v pátých dveřích

Příspěvek od Vašek »

Při jízdě přes drobné nerovnosti se mi z pátých dveří ozývá cinkání nebo drobné klepání. Mám podezření na něco okolo pohonu stěrače. Nemáte někdo s tímto problémem zkušenost? Díky
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

cinkání

Příspěvek od rade622 »

A co tak typ auta. Aby jsme věděli kdo ti může poradit. Já bych mohl za lantru. Pokud máš Getz, nemohu sloužit.
Rade622
:cry:
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Cemar
*
Příspěvky: 64
Registrován: 21 dub 2005, 22:02
Bydliště: Chrudimsko

Příspěvek od Cemar »

Může hrkat držák registrační značky - to už se tu někde řešilo podlepením těsnící gumou.
U mého Getze páté dveře hrkat nemohou - mám třídveřáka :lol:
Červený Getz 1.1 - třídveřový (byl), bílý Getz 1,4 - pětidveřový (byl), bílý Bayon 1,2 (je)
Návštěvník

odpoved pro cemara

Příspěvek od Návštěvník »

To mel byt vtip, ze ti nemuze cvakat v patych dverich? Tak snad i kdyz mas tridveraka, tak ti bude cinkat ve tretich, ne? Takze na tom budes stejne tak i tak. Ale ja sem to asi nepochopil, tak snad to mel bejt vtip.
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

piate dvere

Příspěvek od Juraj »

..jednoznačne si podlep SPZ, tou samolepiacou tesniacou gumou /na okná a dvere/ a máš po probléme. :wink:
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

cinkání

Příspěvek od rade622 »

Myslel jsem to takhle. Dotaz by měl lépe určit typ vozu a pokud možno i model. Třeba -" U Lantry combi model 1996 - 1998 mi něco vrže".
Stejně takj i Getz. Vozy nejsou všechny stejné, mohou se lišit podle
roku a modelu. A pak další detail,je možné dát příspěvek do jiného tématu. Pak by i dobře míněné rady byly na nic. Nevím jestli je rozdíl mezi tří a pěti dveřovým Getzem, ale to bych neřešil. Tu poradit nemůžu.
Zdar
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Vašek
Příspěvky: 5
Registrován: 07 zář 2005, 16:33

Cinkání

Příspěvek od Vašek »

Děkuji, podložil jsem značku a cinkání zmizelo. Vašek :D
Návštěvník

cinkání

Příspěvek od Návštěvník »

No to sem si mylsel, nám už to cvakalo taky, ale to uz bylo drive, hned ze začatku sme si to podlepili a uz to necvaká. Ta podložka pod SPZ je totiž prohnutá asi od sluníčka a pak to takhle cvaká. Ale to ostatně dělá i na jinejch autech. Třeba např. škodovka (asi i jiné značky) prodává antivibrační podložku po SPZ.
Odpovědět

Zpět na „GETZ“