Novy Accent

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: ..uz je objednany!

Příspěvek od Hanz »

Hanz píše::D Cau bando! Tak to príslo i na me - stary klumpr dosluhuje a co dal. Puvodne jsem sel do Fiata pro Punto ( ac bydlim u M.Boleslavi, Skodovky nemuzu ani videt?! ), ale pri ceste do Jicina zahlednu Hyundaie. Zaskocim a cucim na Getze. Dobry. Tyden na to vezu rodice do Makra a protoze nemusim na nakup, zajedu do Pyramidy v Pruhonicich, kde me nabidli pro me prijatelny financovani a ukazali Accenta. Pri cuceni na net najdu tyhle stranky, poctu si v nich a je to hotovy - OBJEDNANO. Takze jestli "budou vsichni doma" mam ho 23.12.2005 doma taky. Je me 42 a ja se tesim na Jeziska jak malej harant! Jo - a dalsi co se tyka meho zivota je samozrejme vstup do Vasi party, pokud tedy budete chtit i vy. Lidi, preju vsem hezke vanoce a Jeziska aspon takoveho, jakeho budu mit ja.
:roll: :lol: Tak uz jsem se prihlasil, i kdyz auticko bude az v utery - kvuli svatkum. Brzdou bylo financovani, ale vcera jsem to v 17,30 prekousl a Accentik bude v utery doma. To musej bejt zrovna ted svatky a ja musim cekat az do uterka???
Lidi, hezke vanoce a jezuru bohatyho jako u nas ( at se vam splni pranicko jako nam ) Vam vsem preje Hanz s rodinou.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Vítej Hanzi! :lol: Jsem na tebe trošku naštvaný,protože jsem psal ježíškovi o finance a vrátila se mi odpověď,že poslední prachy utratil v 17.30 h za dárek(autíčko)pro Hanze. :lol: Ale to je dobře.
Tyto natěšené dny před koupí dobře znám.Člověk se nemůže dočkat.Jaká bude první jízda,bude autíčko takové jaké očekávám,co na to sousedi....... :roll: Napiš až ho přivezeš.Myslím,že ostatní bude zajímat kde jsi ho koupil-přístup prodavačů,spokojenost s výběrem a jiné zkušenosti. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hele,teď koukám-Mladá Boleslav.Já jsem kupátko koupil v Sukoradech u MB.A musím napsat,že přístup byl velice solidní. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Borek píše:Vítej Hanzi! :lol: Jsem na tebe trošku naštvaný,protože jsem psal ježíškovi o finance a vrátila se mi odpověď,že poslední prachy utratil v 17.30 h za dárek(autíčko)pro Hanze. :lol: Ale to je dobře.
Tyto natěšené dny před koupí dobře znám.Člověk se nemůže dočkat.Jaká bude první jízda,bude autíčko takové jaké očekávám,co na to sousedi....... :roll: Napiš až ho přivezeš.Myslím,že ostatní bude zajímat kde jsi ho koupil-přístup prodavačů,spokojenost s výběrem a jiné zkušenosti. :lol:
A je to doma - :lol: Accent On Air :lol: ! Dnes jsem s nim nalital 200 km a muzu rict jen jedno - zatim syrové, ale zcela uspokojující auticko :P . Jen bych privital zpozdene vypinani vntrniho osvetleni. Jinak doplnim - v Sukoradech i Pruhonic je pristup personalu autosalonu stejny - jste v roli zakaznika, oni seriozni obchodni partneri, zajistujici prodej vozu a s touto zalezitosti i spojene otazky a sluzby, tykajici se upresneni vyberu, rady jak financovat vcetne porovnaní moznosti financovani, seznameni s vozidlem, moznosti pojisteni atd.
Pokud bude vse okolo auta probihat i nadale v tomto duchu, nemuze byt vyber znacky a jejiho vyrobku spatnou volbou. Takze ode dneska budu jen jezdit a kochat se a ....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Gratuluji. :P
Přeji ti mnoho kochajících se kilometrů bez poruch a havárií.Jakou máš barvu?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Auticko je cerveny a diky za prani - tobe a vsem normalnim ridicum preju to samy - furu stastnych kilometru za volantem svyho milacka a zadnyho :twisted: pitomce :twisted: s hrebikem v ruce okolo nej.
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Miguel

Příspěvek od Miguel »

Jééé i já gratuluju k nový káře.......a hned jsou vánoce veselejší co? :D :D
JanJakoubek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2005, 01:26
Bydliště: Dublin 18,Irsko

Novy accent

Příspěvek od JanJakoubek »

Mate nekdo potuchu kdy se k nam zacne dovazet nova serie accenta.V Americe uz bezi a na korejskych strankach jsem si ji dokonale prohledl.Chci vymenit modelovou radu :)
mIGUEL

Příspěvek od mIGUEL »

vIM.....kdyz jsem kupoval ted v prosinci toho svyho v Butovicich,tak jsem se na to ptal a mají prej prislibeny prvni kusy na konec roku 2006,ale dle zkusenosti to spis videj na zacatek r. 2007 :)
JanJakoubek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2005, 01:26
Bydliště: Dublin 18,Irsko

Příspěvek od JanJakoubek »

Tak to je dlouha doba.Tak asi zacnu premyslet o Getzovi.Tahnou me nove motory,hlavne ten diesel.Stejne tady v Dublinu to mam jen do prace a ne na vyjizdky na chatu :(
Accent 1.3,12V,2003,42 000 km
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

JanJakoubek píše:Tak to je dlouha doba.Tak asi zacnu premyslet o Getzovi.Tahnou me nove motory,hlavne ten diesel.Stejne tady v Dublinu to mam jen do prace a ne na vyjizdky na chatu :(
Nazdar kolego, zdravim z Ballymunu, Dublin 11 :)
Sorry za OT.
JanJakoubek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2005, 01:26
Bydliště: Dublin 18,Irsko

Příspěvek od JanJakoubek »

Bud zdrav.Tak nas tu jezdi vic.My bydlime v Sandyfordu ale pracujem v Lexlipu v Hewllet Packard.
Accent 1.3,12V,2003,42 000 km
JanJakoubek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2005, 01:26
Bydliště: Dublin 18,Irsko

Tak mozna brzy

Příspěvek od JanJakoubek »

Dnes jsem se docetl ze by mel byt novy accent uveden na trh spolecne se santa fe a to do poloviny tohoto roku.Uz se na nej tresu :D
Accent 1.3,12V,2003,42 000 km
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Re: Tak mozna brzy

Příspěvek od Franta »

JanJakoubek píše:Dnes jsem se docetl ze by mel byt novy Accent uveden na trh spolecne se Santa Fe a to do poloviny tohoto roku.Uz se na nej tresu :D
Tak to je fakt dost dobrá správa :D
Jsem totiž na rozpacích, jak se mám vlastně rozhodnout.... Líbí se mi nový Getz, ale je přec jen trochu malý, ale zase má líbivý interiér a dobře vypadá i z venku. Aktuálně prodávaný Accent má uvnitř víc prostoru, větší kufr, ale vnitřním provedením se na Getz příliš nechytá a ten čumák má tak trochu asiatský vzhled a to mi nesedí, zdá se mi že to se zbytkem auta tak nějak nekomunikuje. Už jsem uvažoval i o starším Accentu, ten vypadal asi o něco lépe..... ale zase kupte si staré auto, že....
Ten nový Accent jsem si prohlídnul na adresách
http://www.hyundaiusa.com/vehicle/accen ... erior.aspx
http://www.hyundaiusa.com/vehicle/accen ... 0view.aspx
Budu stručný, líbí se mi. Možná by tomu prospěly trochu větší kola.... možná se mýlim. Ale každopádně je fakt hezký. No pokochejte se taky http://www.hyundaiusa.com/vehicle/accen ... lshot.aspx
Zdá se mi že se trochu podobá na Chevrolet Kalos.
JanJakoubek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2005, 01:26
Bydliště: Dublin 18,Irsko

Příspěvek od JanJakoubek »

Me se osobne ze zacatku moc nelibil ale jak ho porad sleduji tak je to cim dal hezci.Ja uz ho USA strankach okouknul a byl take na korejskych strankach kde ho vydavaji za VERNU a maji pro nej par peknych vymozenosti.Ja uz se rozhodl a pockam si :D
Accent 1.3,12V,2003,42 000 km
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“