Predné svetlomety - praskliny na odrazovej časti

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
digit
*
Příspěvky: 19
Registrován: 09 čer 2005, 16:23

Predné svetlomety - praskliny na odrazovej časti

Příspěvek od digit »

Zdravím,
mám menší problém. Mám Accent 2005 a všimol som si praskliny vnútri v predných svetlách v hornej časti. zrejme spôsobené nekvalitným plastom. Zrejme by tomu pomohla jedine záručná výmena oboch celých svetiel. Riešil niekto niečo podobné? Vďaka.
Reklama
 

Richard
*
Příspěvky: 24
Registrován: 13 led 2006, 14:02
Bydliště: Praha

stejnej problém

Příspěvek od Richard »

čau, mám stejnej problém, cca po 30 000 se mi udelala takova mala dvojita prasklina v horni casti paraboly. na zaruku neverim, pochybuju, ze by to nekdo uznal.... stejne me brzo trefi nejakej silenec :-)
kuba
*
Příspěvky: 50
Registrován: 27 bře 2006, 10:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvek od kuba »

Ahoj,
jsem rád, že mám stejnej problém, na světlech shora vevnitř mi popraskal ten chrom, vypadá to nepěkně, ale svítit to svítí normálně. Už jsem se díval a nové světlo stojí u náhradního výrobce kolem 3000,- jeden model je s bílým blinkrem a druhej klasický standartně dodávaný s blinkrem oranžovým. Jen doufám, že ještě nějakej čas to nebudu muset koupit.
Accent CRDI
Leosak
Příspěvky: 7
Registrován: 04 lis 2007, 22:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leosak »

chlapy ja bych se toho nebal takovyhle problem sice nemam ale normalne bych zajel do origo servisu dokud je cas a zeptal bych se jich na to ( za to nic nedas ) Doufam ze me to nepotka
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Poradím za svojí zkušenosti,pokud máte na to auto ještě záruku tak fofrem k prodejci ať to koukají bezplatně vyměnit.Je přece záruka na auto 3roky.Mě takhle odešel v záruce cyklovač stěračů,motorek odstřikovačů a byla špatná guma na levých dveřích a museli všechno bezplatně vyměnit.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

jen se s nima necrcat
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“