Zamrzle otevirani

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Tomikp píše:Myslim tak, viz Antek. Ve dveřích se taky sráží voda, hlavně když se v autě hezky zatopí a plech je studenej jak je venku kláda. K tomu zatuhlá vazelína vyběhaná prachem a pak trochu zamrzne a je hotovo. Ja sem zatim dveře nerozebíral, zatim to drží a funguje. Uvidíme jak to bude s tužšímy mrazy. V nejhoršim se to rozebere, vyčistí a promázne.
Vím o čem mluvím,když jsem koupil kdysi fakana tak jsem asi měsíc do něj lezl pátýma dveřma,tapecirunk dole,akce silkal a byl na zbytek jeho života pokoj s otvíráním v zimě.
Reklama
 

MirekF
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 črc 2007, 08:51

Příspěvek od MirekF »

Nevite, jestli staci odmontovat srouby a to calouneni se da odendat? Nebo je treba jeste predtim odstranit ut klicku?
Accent 2003 1.3
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

[quote="MirekF"]Nevite, jestli staci odmontovat srouby a to calouneni se da odendat? Nebo je treba jeste predtim odstranit ut klicku?[/quot
Dá se vážně předpokládat že kličky budou vadit.
MirekF
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 črc 2007, 08:51

Příspěvek od MirekF »

8) Nerad bych se dostal do stavu, kdy sundam klicku (nejak, zatim nevim jak), potom calouneni, vsechno promazu, ale pak uz to nebudu schopen nasadit zpet...
Accent 2003 1.3
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

MirekF píše:8) Nerad bych se dostal do stavu, kdy sundam klicku (nejak, zatim nevim jak), potom calouneni, vsechno promazu, ale pak uz to nebudu schopen nasadit zpet...

Dokumentovat,dokumentovat,dokumentovat,tedy fotit, fotit,fotit.
MirekF
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 črc 2007, 08:51

Příspěvek od MirekF »

No nesundaval jste tady nekdo calouneni z dveri u ridice u Accenta? To bych si tipnul, ze skoro jo?
Accent 2003 1.3
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Hlavně bacha na skrytý šroubky mršky jedny pod nenápadnýma krytkama. Všechno pořádně prozkoumat než nastoupí svalová hmota :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

MirekF píše:No nesundaval jste tady nekdo calouneni z dveri u ridice u Accenta? To bych si tipnul, ze skoro jo?
Čalonění jsem měl dole ale u zadních dveří,žádný problém,dva šrouby v madle,pak další podpáčkou otvírání,opatrně povytáhnout tuto páčku.opět opatrně odloupnout plastové štefty,vyháknot táhla otvírání odspodu tlačit na tapecírunk a ono to povolí.Nakonec odpojit konektor otvírání okna.
MirekF
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 črc 2007, 08:51

Příspěvek od MirekF »

Tak mam vysroubovany vsechny srouby na calouneni, ale zaboha nemuzu prijit na to, co udelat s tou oteviraci packou, na ktere to zjevne drzi, pod packou byl sroub, ten je taky venku, ale ted co?.
Nechci to nejak utrhnout...
Accent 2003 1.3
MirekF
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 črc 2007, 08:51

Příspěvek od MirekF »

Tak uz jsem na to prisel, koho by napadlo, ze je potreba tu celou kolibku s packou posunout doprava, aby vyjela zpod zapadek a potom se objevi tahylka, ktera se vyhaknou... :) Tak jsem to vsechno promazl a uvidime, az zacne mrznout. Jinak to servo vypadalo netknute, vcetne te gumove harmoniky manzety... Takze mozna to jenom zatuhavalo nekde v tech tahlech...
Accent 2003 1.3
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Tak hlavně že to dobře dopadlo, asi ti opravdu zamrzla ta táhla. Tak snad už to budeš mít OK až přijde mráz. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Šikovnej kluk.
Gras
Příspěvky: 9
Registrován: 14 led 2008, 20:52

Re: Zamrzle otevirani

Příspěvek od Gras »

Mě to dělá při mrazu to stejný. Zamrzne a lezu přes řadící páku. Už sem si celkem zvykl :D Ale zkusim v létě to s tim silikonem i rozebránim dveři. Dik
MirekF
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 črc 2007, 08:51

Příspěvek od MirekF »

No, akorat ze to nepomohlo. Sundal jsem i manzetu z toho serva, vyfenoval jsem to, aby se pripadne vlhkost odparila, vystrikal WD40, utesnil manzetu paskou a stejne to druhy den zase zamrzlo... :(
Accent 2003 1.3
lobsty
*
Příspěvky: 84
Registrován: 14 led 2008, 15:05

Příspěvek od lobsty »

Zdravim všechny, sem tu novej, jen bych měl dotaz, jestli se Vám někomu stalo, že ste zamli svého accentíka dálkáčem a druhej den byl odemčený, nedokažu si to vysvětlit, věděl by někdo, co s tim, když už se tady řeší ty dveře.....

dík

lobsty
Accent 1.3, 12V, 63kW, typ limusine, r.v.2002, 5 dv., zlatá metalíza, zesilovač Blaster 500W, subwoofer Blaster 500W
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“