Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

peaty, odhovoriť manželku sa mi podarilo argumentom, že podobnú (ešte trochu tmavšiu) farbu už máme (11-ročnú Samaru), a že treba trochu zmeny a aby známi videli, že sme vymenili auto :mrgreen: :mrgreen: . No musel som bojovať aj sám so sebou, naozaj sa nám obidvom páčila. A s tým svetlým interiérom...hmm.
Reklama
 

Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: registracia vozu

Příspěvek od geronimo_cz »

Pavel46 píše:
geronimo_cz píše:
westlake píše:Zdravim všechny. Za týden si jdu po nového Accenta a nevim jak to je se znackou- dostanu od prodejce ten papir za sklo, dokud si nevyridim plechovou? Nepudu snad od nej bez znacky? Kolik ste cekali na vyrizeni znacky na urade?
Dekuji vsem za odpovedi :P

Dostanes klasickou desetidenni zelenou primo u prodejce.. ta je sice jen prevozni, takze teoreticky by si za dech deset dni mohl dostat pokutu, kdyz se s ni bezne pohybujes.. ale nestalo se mi, ze by za to staveli a to sem s tim byl tejden v ceskym raji na dovoleny a normalne s tim jezdil.. jinak na urade sem v turnove cekal asi 30 minut :P a byla moje
:D Slušný prodejce zařídí i přihlášení a tudíž i značky a řekl si za to pouze o 100Kč víc než na úřadě. Pochopitelně značky i sám namontuje. V ÚL :P
ja si nejsem jistej,jestli nam to taky nabizeli.. vim ze v liberci jo..ale nakonec sme ho kupovali v trutnove, takze v jinym kraji, tak nevim jestli sou to schopny zaridit i takhle..
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
westlake
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2007, 20:45

znacky

Příspěvek od westlake »

Dík za odpověď, já svoje beru taky od BOSauto, ale nic takového mi nenabízeli.. :( A nejhorší je, že žádnou slevu jsem z nich nedostal. :roll:
Ale uznávám, že maj nejlepší akciovou cenu na Akcenta v ČR.
Naposledy upravil(a) westlake dne 10 pro 2007, 08:40, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: registracia vozu

Příspěvek od Pavel46 »

tom píše:
Pavel46 píše:
geronimo_cz píše:
Dostanes klasickou desetidenni zelenou primo u prodejce.. ta je sice jen prevozni, takze teoreticky by si za dech deset dni mohl dostat pokutu, kdyz se s ni bezne pohybujes.. ale nestalo se mi, ze by za to staveli a to sem s tim byl tejden v ceskym raji na dovoleny a normalne s tim jezdil.. jinak na urade sem v turnove cekal asi 30 minut :P a byla moje
:D Slušný prodejce zařídí i přihlášení a tudíž i značky a řekl si za to pouze o 100Kč víc než na úřadě. Pochopitelně značky i sám namontuje. V ÚL :P
O kterého prodejce se jedná???
AutoCentrum Háša???
Tak tak, tam se mi to stalo Háša Všebořice
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: registracia vozu

Příspěvek od tom »

Pavel46 píše:
tom píše:
Pavel46 píše: :D Slušný prodejce zařídí i přihlášení a tudíž i značky a řekl si za to pouze o 100Kč víc než na úřadě. Pochopitelně značky i sám namontuje. V ÚL :P
O kterého prodejce se jedná???
AutoCentrum Háša???
Tak tak, tam se mi to stalo Háša Všebořice
Taky jsem tam nakupoval, a to jsem až od Kladna.
Přihlašoval jsem si sám, nebylo možné od prodejce (jiný kraj).
Já nevím, ale je tam na severu a západě tak nějak jinej přístup než tady v okolí Prahy.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

Hehe.. takze z BOSu to nejsem sam? mazeeeec :P slevy nedavaj.. ale taky za tu cenu, co mas vsude Dynamic, tak tady dostanes Elegance..
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Ahojte, vztahuje sa bezplatny servis aj na opravu Accentu v akomkolvek autorizovanom servise Hyundai? Alebo ma prijmu len tam kde som auto kupil? Dakujem
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

atrex píše:Ahojte, vztahuje sa bezplatny servis aj na opravu Accentu v akomkolvek autorizovanom servise Hyundai? Alebo ma prijmu len tam kde som auto kupil? Dakujem
Jestli myslíš opravu v rámci záruky, tak ta by měla být v jakémkoli servisu Hyundai.
Ale hodně záleží na přijímacím technikovi servisu.
Když ti v jednom servisu řeknou že ti stabilizátory na záruky uznat nemohou, protože jde o běžné opotřebení a v druhém že je záruka 3 roky bez omezení km a hned ti nabídnou vyměnu v rámci záruky, tak kde to pak jsme... Nechal jsem to na 30.000 prohlídku.
Až v lednu projdu prohlídkou, tak sem rozepíšu podrobnější informace.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Kolega v práci kúpil Forda, tuším Fusion, a ten chce chodiť na prehliadky do Nového Targu (Polsko). Manželku pošle na trhy a on pôjde s autom. V rámci európy je to vraj jedno, kde pôjde. :P :lol:
kamosko2209
*
Příspěvky: 14
Registrován: 21 kvě 2007, 22:23

Příspěvek od kamosko2209 »

PALČO cital som tvoj príspevok o tvojich skusenostiach zo servisom v RK a úplne s tebou suhlasím asi horsí servis neni a to nehovorím o predajni ked som kupoval auto tak ma maitel zavadzal 3 týzdne nakoniec pri skusobnej jazde sa zistilo ze auto spadlo pri preprave s podvalu ale to ak by som mal opisat komplet kupu tak to by bolo tak na 1stranu nakoniec som bol po auto v košiciach a prístup o 360% iny Ale pri 2ej prehliadke tam bol príjmacy technik taky mlady chalan a ten sa snažil ale mechanici maju pristup ako ku traktorom motor som mal obliaty cely od nafty a z ventylátora to pekne smrdelo som zvedavy do kedy to takto vydrzi panovy maitelovy jeho pristup bol upne arogantny ako keby sme zili za hlbokeho komunizmu ked sa na auta cakalo 1-2 roky.A to som si myslel ze sa to zdalo len mne a ze som fajnovy
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

A to na tej prehliadke si bol v RK? Ja práve premýšľam, či mám ísť na garančku u nás, alebo do BB. :? Tak už mám jasno. Bystrica to istí. Aj keď mám ešte času, ale aj tak... :D V BB, keď som kupoval auto, tak majiteľ vytelefonoval auto podľa mojich požiadaviek z colného skladu v Slovinsku asi za 2 dni a do týždňa bolo auto na predajni. :) :D
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

RK určite nie !!! Ja som síce z NM, ale ako ste sa už možno dočítali, tak s RK servisom mám jednu neblahú skúsenosť. Potreboval som toho času odtiahnuť nepojazdné auto. Každý autorizovaný servis má povinnosť mať odťahové auto. Mali ho aj v RK, ale nemali šoféra a tak im bolo na 2 veci. Odťahovky mi nebrali telefón, ale nakoniec ma tam niekto dotiahol.
Počas jednania s p. Sliackym (prijímacím technikom v servise) som mal dojem, že svoju prácu robí prvý deň, lebo to vyzeralo, akoby auto videl iba z rýchliku. To "najlepšie" ma však iba čakalo. Elektrikár som mnou jednal štýlom, že čo si to vlastne dovoľujem, priviezť auto do opravy a zaobchádzal s ním ako s traktorom. No jednoducho povedané - katastrofa.
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
kamosko2209
*
Příspěvky: 14
Registrován: 21 kvě 2007, 22:23

Příspěvek od kamosko2209 »

ano na prehliadke som bol v rk. A to klobuk dole ked ti dokazali zohnat auto podla tvojho gusta ja som si musel obvolat vsetky predajne a to mi slubili v Ruzomberku ze mi ho zozenu po tyzdni mi povedali ze na slovensku take nemaju teda taku farbu a predsa v Ke bolo.Ja som sa potom aj stazoval v BA .A to pan majitel sa velmi rozculoval ze ako sme si to dovolili sa stazovat ze preco sme to nepovedali jemu a ked sme chceli majitela tak tam sedel chalan ktory povedal ze on je veduci a nakoniec vysvitlo ze je to majitelov syn
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Tusim sa tu zacali preberat predajne, co je dobre :wink: . V piatok idem ja do servisu do SE, tak potom napisem, ako som dopadol. Na reklamaciu mam toho dost, tak som zvedavy, ako sa to poriesi... Inak peter1205, uz by mal byt odstraneny aj ten problem s tym dialkovym ovladanim radia, aj to mi idu robit, tak potom ti dam vediet, ci to uz naozaj funguje :wink:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Ďakujem peaty, budeme sa tešiť na tvoje vyjadrenie. Ja som auto kúpil síce v TN, ale to nevadí.[/b]
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“