Check engine

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Musiri
Příspěvky: 6
Registrován: 14 led 2008, 12:18

Check engine

Příspěvek od Musiri »

Chlapi mám takovej problém, při otočení klíčku se mi rosvítí check engine a spustí se mi palivový čerpadlo, které by se po chvíli mělo vypnout a kontrolka zhasnout, ale mě se čerpadlo nevypne a kontrolka nezhasne a nechce mi to nastartovat, nevíte kde je chyba? Díky za odpověď.
Mám Pony 1.5i r.v.1991
Reklama
 

Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďa »

Já sem měl úplně stejný problém s čerpadlem na předchozím autě. Vyřešil sem to výměnou jedné benzínové hadičky. Ta původní byla zpuchřelá a nasávala vzduch a proto to čerpadlo pořád čerpalo, protože nemohlo načerpat potřebné množství benzínu
Musiri
Příspěvky: 6
Registrován: 14 led 2008, 12:18

Příspěvek od Musiri »

Laďa píše:Já sem měl úplně stejný problém s čerpadlem na předchozím autě. Vyřešil sem to výměnou jedné benzínové hadičky. Ta původní byla zpuchřelá a nasávala vzduch a proto to čerpadlo pořád čerpalo, protože nemohlo načerpat potřebné množství benzínu
Díky hned to ráno prohlídnu
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Check engine

Příspěvek od Pavel46 »

Musiri píše:Chlapi mám takovej problém, při otočení klíčku se mi rosvítí check engine a spustí se mi palivový čerpadlo, které by se po chvíli mělo vypnout a kontrolka zhasnout, ale mě se čerpadlo nevypne a kontrolka nezhasne a nechce mi to nastartovat, nevíte kde je chyba? Díky za odpověď.
Mám Pony 1.5i r.v.1991
Ta pumpa to musí natlakovat, asi nějaká netěsnost
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“