1,4i vs 1,5CRDi - co kupit

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

uhpe píše:No jo ale ty ceny tahle vycházejí, chtěl jsem taky loketní opěrku a o moc níž jsem se i jako zaměstnanec nedostal. a když jsem chtěl dálkové ovládání na volant k Navigaci co mám a vyskočila na mě cena asi 3000kč
tak jsem šel do kolen...
Mno a jake parkovaci senzory bys mi doporucil ty?:)) Kdyz uz tu mame odbornika.)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

majco píše:
HCD píše:
palčo píše:Ešte som nepočul, aby niekto povedal, že auto s naftovým motorom je svižnejšie, ako s benzínovým. :wink: Ja som volil benzín preto, lebo väčšinou jazdím po meste a krátke trasy. :? Každý si musí vopred porozmýšľať, čo má kúpiť. Ja som maximálne spokojný. :) :D :lol: :lol:
No a spotreba-je taká aká je noha na plyne. Po meste aj 8l.
LOL:) ja zas nepocul nekoho, kdo by rekl e benzin mu jezdi svizneji:D .. na benzin musis hodne slapat aby ti pridal, kdezto naftak zabira heky od zacatku - co jsem zatim zkousel.. mel jsem pri vybirani auta moznost jet v Renault Megane v nafte a v benzinu. Nejprve jsem ridil naftu a po presednuti do benzinu mi prislo ze tomu motoru snad vymrela pulka stada na nemoc silenych koni..
o tej chorobe šialených koní som ešte nepočul, ale je to dobré. :lol: :lol: :lol:
Mno to se chytne jako nic. A pak je pulka stada v cudu a auto na odtah:)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

HCD píše:
majco píše:
HCD píše: LOL:) ja zas nepocul nekoho, kdo by rekl e benzin mu jezdi svizneji:D .. na benzin musis hodne slapat aby ti pridal, kdezto naftak zabira heky od zacatku - co jsem zatim zkousel.. mel jsem pri vybirani auta moznost jet v Renault Megane v nafte a v benzinu. Nejprve jsem ridil naftu a po presednuti do benzinu mi prislo ze tomu motoru snad vymrela pulka stada na nemoc silenych koni..
o tej chorobe šialených koní som ešte nepočul, ale je to dobré. :lol: :lol: :lol:
Mno to se chytne jako nic. A pak je pulka stada v cudu a auto na odtah:)
no tak treba dávať pozor, aby sa to nestalo aj nám, aby nám tie koníky dobre slúžili :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

Jsem ve Slanem :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
uhpe
*
Příspěvky: 15
Registrován: 16 led 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uhpe »

HCD píše:
uhpe píše:No jo ale ty ceny tahle vycházejí, chtěl jsem taky loketní opěrku a o moc níž jsem se i jako zaměstnanec nedostal. a když jsem chtěl dálkové ovládání na volant k Navigaci co mám a vyskočila na mě cena asi 3000kč
tak jsem šel do kolen...
Mno a jake parkovaci senzory bys mi doporucil ty?:)) Kdyz uz tu mame odbornika.)
Zjistim co se dá, na Santa Fe stojej origo s montáží cca 8000.-Kč což vzhledem k ceně auta není hrozný ale vzhledem k ceně Accenta je to dost. Kdyžtak udělám nějaký klubácký slevy :-)))) no uvidíme co budu moct.... :lol:
Hyundai Accent 1,4i 16V elegance 12/2007 celadon blue
bixenony už mám, kola budou později, šetřím :-)
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

uhpe píše:
HCD píše:
uhpe píše:No jo ale ty ceny tahle vycházejí, chtěl jsem taky loketní opěrku a o moc níž jsem se i jako zaměstnanec nedostal. a když jsem chtěl dálkové ovládání na volant k Navigaci co mám a vyskočila na mě cena asi 3000kč
tak jsem šel do kolen...
Mno a jake parkovaci senzory bys mi doporucil ty?:)) Kdyz uz tu mame odbornika.)
Zjistim co se dá, na Santa Fe stojej origo s montáží cca 8000.-Kč což vzhledem k ceně auta není hrozný ale vzhledem k ceně Accenta je to dost. Kdyžtak udělám nějaký klubácký slevy :-)))) no uvidíme co budu moct.... :lol:
Mno nejhorsi je ze musim dojizdet se servisem do Kutny Hory. Kdyz auto servisuju u nich, mam 5 let garanci.. nejhorsi je ta cena montaze, 4,5 hodiny:(
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
uhpe
*
Příspěvky: 15
Registrován: 16 led 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uhpe »

HCD píše:
uhpe píše:
HCD píše: Mno a jake parkovaci senzory bys mi doporucil ty?:)) Kdyz uz tu mame odbornika.)
Zjistim co se dá, na Santa Fe stojej origo s montáží cca 8000.-Kč což vzhledem k ceně auta není hrozný ale vzhledem k ceně Accenta je to dost. Kdyžtak udělám nějaký klubácký slevy :-)))) no uvidíme co budu moct.... :lol:
Mno nejhorsi je ze musim dojizdet se servisem do Kutny Hory. Kdyz auto servisuju u nich, mam 5 let garanci.. nejhorsi je ta cena montaze, 4,5 hodiny:(
tak to máš dobře ložený :-))) to my dáváme záruku 5let jen na I30. navíc ty prodloužený záruky jsou celkem zvláštně podmíněný, mrkni na ně :-)))
a parktronic si můžeš nechat dodělat kde chceš
Hyundai Accent 1,4i 16V elegance 12/2007 celadon blue
bixenony už mám, kola budou později, šetřím :-)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“