Menší dotaz

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Snow man
*
Příspěvky: 14
Registrován: 19 led 2007, 10:16

Menší dotaz

Příspěvek od Snow man »

Zdravím všechny. Měl bych menší dotázek, chtěl bych se jen zeptat, jestli někdo nevíte, zda by šel dát motor ze S-coupe 1,5 12V turbo do kastle S coupe kde byl motor ten samý, ale bez turba? Díky za odpovědi.
Reklama
 

Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

To fakt nevim neslo by jen vymenit to turbo a ridici jednotku a veci stim suvisejici?????
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Menší dotaz

Příspěvek od ivan »

Snow man píše:Zdravím všechny. Měl bych menší dotázek, chtěl bych se jen zeptat, jestli někdo nevíte, zda by šel dát motor ze S-coupe 1,5 12V turbo do kastle S coupe kde byl motor ten samý, ale bez turba? Díky za odpovědi.
Jde :) ale musíš mít k tomu kompletní motorovou elektriku a turbový počítač ,jinak pohoda svý by tu mohl vyprávět PenerJack ten to má již za sebou :wink: Když tak Ti poradí on,kdyby něco :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Snow man
*
Příspěvky: 14
Registrován: 19 led 2007, 10:16

Příspěvek od Snow man »

Díky moc já se ho skusím zeptat, a turbo jen vyměnit nemohu, protože kastli kde je motor s turbem jsem maličko skřížil po malým Karambolu tento Pátek. A teď mám možnost koupit celé auto se špatným motorem kde je 1,5 12V bez turba a trošku ťuklý na bok. Což mi připomělo nevíte, kde bych se dozvěděl ceny orig dílů na toto auto?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

zkus www.elit.cz ...pokud bys nesehnal nikd to, co potrebujes, tak se ozvi. Kamarad vozi dily primo pro Hyundai, takze mam de facto vse za hubicku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“