Problém s přehráváním flashdisku !

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od N2DRFT »

masarv píše:Ja som donedávna používal SanDisk Extreme Cruzer Contour 16GB,je to rýchly kľúčik (Prenosová rýchlosť:Zápis:18 MB/s,Čítanie:25 MB/s),takže autorádio ho bez najmenších problémov načítava.Teraz asi mesiac testujem externý HDD ADATA Nobility NH92 500GB.Od kúpy bol naformátovaný na FAT32.Momentálne je na ňom asi 300 GB MP3 a fakčí bez problémov.Jediný problém oproti Flashdisku je ten,že HDD prehráva pri spustení vždy od začiatku.Flashdisk aj po vytiahnutí a opätovnom zasunutí prehrával tam kde skončil.
To já tam píchnul WD Passport 500GB a nechytnul se. A jinak usb z mobilu se mi načte vždy od začátku, tak asi zkusim flashku :)
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Reklama
 

pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od pietro32i »

N2DRFT píše:Přesně to se mi stalo a pak mi to přebíhalo z jedný písničky na druhý neskutečným tempem. Nebo mi to taky psalo občas Error, používám mobil 3GB hudby
No to sa mi párkrát stalo tiež. Dnes ráno (už vlastne včera) sa flashka ani nerozbehla, len sa vypísal na display názov skladby a bolo ticho. Nepomohlo ani vypínanie/zapínanie rádia, flasku som nechcel vyťahovať, aby mi ju nezačalo prehrávať od začiatku. Podľa predchádzajúcich skúseností by to aj tak nepomohlo, keď sa to takto zasekne, tak pomôže len vypnúť motor a znovu naštartovať. A to nezastaviteľné rolovanie skladieb som už tiež zažil, stalo sa mi to, keď som chcel prejsť na nejakú skladbu oveľa ďalej. Rýchlym prepínaním na ďalšie skladby sa to zahryzlo a už to nešlo zastaviť...
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od Hardcam »

O hodne skladeb dal se posunuju pomoci praveho kolecka na radiu, jednim rychlym otocenim je to minimalne o 10 skladeb.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od pietro32i »

Tak to si schválne skúsim, či sa to takto nesekne.
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od Hardcam »

Behem vyberu hraje stavajici skladba, az najdes tu spravnou, potvrd stisknutim kolecka.
Az me priste budes poucovat o znalostech fyziky, zkus si napred doplnit ty svoje z manualu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
vena.m
**
Příspěvky: 215
Registrován: 16 črc 2010, 14:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od vena.m »

Měl bych jeden dotaz. Když poslouchám rádio nebo flashdisk a chci to přepnout na volantu tak než to přehodím mezi sebou tak my tam probíhaj další FM, AM.. asi 4 položky než se to přepne na rádio nebo tu flešku mezi sebou. Neví někdo jestli jde na jedno zmáčkutí přepínat mezi rádiem a fleškou?? Dííky
i30U CW 1,6 CVVT (93kw) Moonlight blue 6/2010
AUDI 80, 1,9D r.v. 1991 (pořád dobře slouží manželce)
http://www.stavmato.cz/ levné stavební materiály
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od Hardcam »

Na volantu to nende.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
vena.m
**
Příspěvky: 215
Registrován: 16 črc 2010, 14:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od vena.m »

Aha. takže jen přímo na rádiu?? a jak?
i30U CW 1,6 CVVT (93kw) Moonlight blue 6/2010
AUDI 80, 1,9D r.v. 1991 (pořád dobře slouží manželce)
http://www.stavmato.cz/ levné stavební materiály
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od N2DRFT »

vena.m píše:Aha. takže jen přímo na rádiu?? a jak?
máš tam tlačítka FM-AM a pak tam máš něco jako tlačítko CD, tak na to zmáčkneš a hodí to bud cd nebo flash disk. Myslim že flashku to upřednostní. Případně když flashku znova zasuneš automaticky si jí to přepne a načte :)
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od N2DRFT »

Hardcam píše:Behem vyberu hraje stavajici skladba, az najdes tu spravnou, potvrd stisknutim kolecka.
Az me priste budes poucovat o znalostech fyziky, zkus si napred doplnit ty svoje z manualu.

právě při tomhle výběru se mi to zaseklo a běhalo furt dokola a písnička co měla hrát pořád přestala hrát.
Stalo se mi to už 2x, stejně tak USB reading error nebo tak něco mi to vypsalo párkrát z ničehonic, tak nevím kde je chyba.
Stejně tak systém ISG mě nedávno trochu vypek a nezareagoval na stisknutí spojky, takže jsem musel nastartovat až klíčem.
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
vena.m
**
Příspěvky: 215
Registrován: 16 črc 2010, 14:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od vena.m »

Díky za radu...až pojedu z práce vyzkouším :idea:
i30U CW 1,6 CVVT (93kw) Moonlight blue 6/2010
AUDI 80, 1,9D r.v. 1991 (pořád dobře slouží manželce)
http://www.stavmato.cz/ levné stavební materiály
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od lada 71 »

pietro32i píše: no napriek tomu ich vyťahujem alebo aspoň zakrývam. Nejde mi o ne, sú zadarmo, ľúto mi je prípadného rozbitého bočného okna alebo poškodených dverí. Toľko škody kvôli flashke?
Co to tu čtu, to slyším prvně? Oni se vykrádají auta už i kvůli flashce? Já mám tedy slot už u řadičky a hned vedle se mi povalujou 2 flashky. Vážně jste se s tím někdo setkal, že nějakej chuj poškodil auto jen kvůli temu, aby se zmocnil tohoto miniaturního zařízení?
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od pietro32i »

Hardcam píše:Az me priste budes poucovat o znalostech fyziky, zkus si napred doplnit ty svoje z manualu.
:roll: Vedel som, že mi to asi vrátiš :wink: Tak sa nehnevaj, spoznal som, že si trochu vzťahovačný (nič v zlom, každý sme nejaký :wink:), ale tak perpetuum mobile ma fakt trochu rozosmialo. Nie som znalec áut a strojariny, či elektriky, ale tých pár semestrov fyziky zanechá nejaké stopy...
lada 71 píše:Co to tu čtu, to slyším prvně? Oni se vykrádají auta už i kvůli flashce? Já mám tedy slot už u řadičky a hned vedle se mi povalujou 2 flashky. Vážně jste se s tím někdo setkal, že nějakej chuj poškodil auto jen kvůli temu, aby se zmocnil tohoto miniaturního zařízení?
Konkrétny prípad som ešte nezaznamenal, ale taká 32GB flashka (na tých mojich nie je vidieť kapacita, že má len 2GB) niečo stojí a niekomu to možno stojí aj za rozbitie okna. Nebudem predsa provokovať, keď nemusím. Nenechávam v aute ani prázdne púzdro od foťáka, či kamery. Kolegyni z práce vykradli auto len za tú chvíľu, keď vyberala dcéru zo škôlky, a to nemala na viditeľnom mieste vraj nič odložené - okno v prdeli, schovaná kabelka aj s peňaženkou a dokladmi tiež.
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od Hardcam »

pietro32i: prece nebudu defensivni, trocha ofensivity neuskodi...:) a to jsem na tebe jeste nevybalil to solarni sklo :mrgreen: :lol: ja na VS nikdy fyziku nemel a na stredni mi stacil Archimeduv zakon, dodnes ho vyuzivam pri osobni hygiene.

Jednomu kamaradovi vykradli auto kvuli tatrance (ne panel radia) a druhemu kvuli LED svitilne za 49kc. Slysel jsem i o cigaretach.
Soused ma Accenta a ma geodetickou firmu, jednou si takhle odskocil domu na obed a zarizeni za x set tisic bylo fuc.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Problém s přehráváním flashdisku !

Příspěvek od pietro32i »

Hardcam píše:...a to jsem na tebe jeste nevybalil to solarni sklo...
Teraz fakt netuším, čo máš na mysli :?:
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“