Zima a Sneh s Accentom

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Gandalf »

Pokud je to Lumia, byla by opravdu škoda neproniknout do některých dalších funkcí.
Ale když hřeje, tak současně i září. Takže záření už máš, teď ještě ten ozón a nemusíš jezdit do Tater, jako Anděl... :mrgreen:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od zolda »

Vilda píše:Zolda : Neboj .. dostal jsem od holek nový mobil ( za přestavbu byt. jádra ) a docela dělo :shock: Nokia Lumia .. a ten je tak horkej, že mě hřeje v kapse :D mám takový pocit, že ten nezmrzne ani v těch největších mrazech !!!

To je jeho největší výhoda, že " HŘEJE " , ale jak se používá, tak to teda nějak nechápu #-o ledva si z něj zavolám ... nic víc, s ním totiž neumim ..... :( a mám dojem, že se s ním ani víc nenaučim .....
Vildo neboj, než se naučíš z mobilem zacházet, tak Tě bude alespoň na jaře hřát ... taky dobrá funkce :P To nemá každyý mobil :lol: Já mám obyč Samsung a taky neumím se vším zacházet, tak to prostě nepoužívám :D/
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Vilda »

Nojo chlapci, už jsem na tyhle mobilní vymoženosti prostě moc starej a o většině možností tohohle moderního telefonu nic nevim :roll:
..... kdyby to nebyl dárek, tak ho dám do bazaru a koupil bych něco jednoduchýho ..... ale takhle nemůžu.

Tak aspoň v zimě při mrazech bude topit v kapsách ..... než se Áca ohřeje a začne topit sám :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Martun »

Jedno víkendové foto.. vyloženě idilka.. letní kola a sníh.. :lol: :lol:
Přílohy
271020122424_1.jpg
271020122424_1.jpg (60.86 KiB) Zobrazeno 1797 x
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od cert »

Hrozný, ten bílej sajrajt.... :x . Teď bych to počasí posunul tak o 5-6 měsíců vpřed....
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Vilda »

cert píše:Hrozný, ten bílej sajrajt.... :x . Teď bych to počasí posunul tak o 5-6 měsíců vpřed....
AMEN .... certe, co k tomu dodat [-o< jsem na tom úplně stejně jako Ty a Martun .... já když v sobotu viděl jak padaji ty sračky, tak jsem myslel, že mi švihne ](*,) už aby byl aspoň konec února .... škoda, že nejsem pracháč, normálně bych se nadopoval sedativama, abych překonal svoji fobii z výšek a odlítnul bych na druhou stranu zeměkoule do tepla [-o<
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
jarous020
**
Příspěvky: 350
Registrován: 06 zář 2010, 11:21

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od jarous020 »

Martun píše:Jedno víkendové foto.. vyloženě idilka.. letní kola a sníh.. :lol: :lol:
když to vidim, tak jsem rád že už je ácca schovaný v garáži :)
AKTUÁLNI:
ŠKODA OCTÁVIA STYLE 1.9 TDI 66KW
PRODÁNO:
HYUNDAI ACCENT 1.5CRDI 96 KW
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od MICHAL77 »

Nádhera, zase bude radost jezdit... Vildo přijeď se podívat k nám co je to sníh :mrgreen: Přezuto v sobotu dopoledne, R19 už v pátek a pohoda.....

Nemám rád zimu, ale jezdit mě baví a auti topí :wink: .......
.........
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od cert »

Což o ježdění v zimě není, to mě taky docela baví, ale nevím jak v Třebíči, ale v Pelhřimově sypou vedlejší silnice šutrama, hlavní solí a to je pro auto mizérie. Navíc když proti Tobě jede bezmozek po těch šutrech jak o život, tak máš akorát otlučený auto, případně rozbitý sklo... V garáži binec co opadá z auta, po městě nebývá kde kvůli sněhu zaparkovat a pěšky leze člověk jak vybitej walkman aby si nerozbil hubu. O odhrnování sněhu a topení a dalších "slastech" zimy ani raději nemluvit :( . Za mě prostě zimu nebrat.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od MICHAL77 »

Tak tyto neřesti zimy k tomu patří. Auto je užitková věc nějakej ten šrám nějak neřeším.
.........
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od cert »

Hmm, to já docela řeším, přecejen mám auto jen čtyřleté. Tím nechci říct, že by mě to na starším autě nemrzelo.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Dalin »

Jak se vám jezdí na sněhu? Já jsem se s ácou docela bál. Dle mého názoru má špatný podvozek i trakci, což se projevuje hlavně na kluzkém povrchu. Vyzkoušel jsem různé obutí ale pořád to nebylo ono. Teď mám i30 a to je úplně jiný svět, sedí jak přibitá.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od 69pavel »

Dalin

no k zimnimu obuti si nemuzu stezovat,dostal jsem Nokiany W a jezdil jsem na horach kde jini meli na predku nazute retezy tak ja na Nokianech jel porad bez retezu a nemusel jsem je pouzit i kdyz lezely v kufru pro pripadne pouziti,na ceste tehdy bylo dost cerstveho snehu takze jsme se v podstate vsichni brodili.a to mam CRDi ktere si myslim ze by melo mit problem s trakci pri rozjezdech.vetsi problemy s hrabanim vubec nemam,je to spis o stylu jizdy a citlivosti zachazeni nohou na pedalech

jinak podvozky u techto dvou aut nemuzes srovnavat, Accent ma vzadu typu H , kdezto i30 ma vzadu viceprvkovou, na Accentovi jak vymenis tlumice z origu za KYB tak uz je to jine auto ale to je v jinem tematu dost popsane. pokud se jezdi na orig.bambusech tak v zime je to velice spatna jizda,zimni gumy muzes mit sebelepsi,porad je Accent pretacivy, kdyz das tlumice KYB tak uz je Accent nedotacivy a potom je to uz o pouzitych gumach ktere delaji hodne.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Gandalf »

Včera jsem měl zajímavý "zimní" zážitek za volantem. Jedu večer na chalupu a cesta celkem pohodová, suché silnice, na kterou začal padat sníh. Najednou jak sněžení houstne, tak auta přede mnou začínají zpomalovat ze zákonných 90 na 80, pak na 60... A naráz koukám, silnice jako zrcadlo, takovou jsem ještě neviděl. Ten padající sníh pod koly roztál a pak hned zmrzl. Auta přede mnou (asi 10-15) začala postupně brzdit, jeli jsme už jen cca 40-50, bylo to v obci. Jen jsme viděli, že jedno z aut začalo klouzat bokem a sjelo na krajnici. Jakmile jsem se dotkl brzdového pedálu, tak ABS hned začalo harašit, ale přišlápl jsem a čekal. Pomalu jsme klouzali k vepředu jedoucímu autu, ale Accent pěkně držel stopu, ani jsem nemusel volantem korigovat. Zastavil jsem s dostatečnou rezervou a teď jen čekal, co bude za mnou. První řidič mi zastavil těsně za zadkem a nějaký další se tam taky lehce roztancoval. Po 50 metrech už jsme míjeli dopravní nehodu. Naštěstí, jakmile jsem odbočil na vedlejší, stav se ihned změnil na suchou, lehce zasněženou vozovku a jelo se v pohodě. Ale ten úsek hlavního tahu, kde jelo jedno auto za druhým zkrátka díky počasí a poklesu teploty vyrobil fakt dokonalé černé zrcadlo :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
mario74
**
Příspěvky: 362
Registrován: 28 bře 2007, 11:56
Bydliště: Prešov

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od mario74 »

69pavel píše: a to mam CRDi ktere si myslim ze by melo mit problem s trakci pri rozjezdech.

Podla mna je na tom crdi lepsie ako benzin, ved mame vpredu tazsi motor.
Takze zaber pri rozjazde by mal byt lepsi. :D
aktualne - Hyundai Accent 1.5CRDi r.v.2007
predany - Hyundai Accent 1.3i GLS 62kW, r.v.96,4dr.
ICQ:258-744-379
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“